Platinový partner

Red Hat je společnost, produkující Red Hat Enterprise Linux, významnou komerční linuxovou distribuci, JBoss Enterprise Middleware, Red Hat Enterprise Virtualization, Red Hat Enterprise MRG a software pro cloud computing. Dále tato společnost poskytuje služby v oblasti konzultace, tréninků a certifikace.
Red Hat Czech, s.r.o.
 

Oracle Corporation je jedna z hlavních společností vyvíjejících relační databáze, nástroje pro vývoj a správu databází či systémy pro řízení vztahů se zákazníky. Založena byla v roce 1977 a k roku 2005 zaměstnávala 50 tisíc lidí. Zastoupení společnosti existovala ve 145 státech. Výkonným ředitelem firmy je spoluzakladatel a miliardář Lawrence J. Ellison.
Oracle Czech s.r.o.
 

Zlatý partner

ELOS Technologies je česká technologická společnost nabízející open source produkty a řešení pro novou generaci agilního IT. Portfolio společnosti zahrnuje řešení pro IaaS a PaaS, přípravu a realizaci nové, plně automatizované IT architektury, dodávky cloudových technologií v managed service podobě, design IT služeb a procesů pro agilní IT a konzultace na téma DevOps transformace. Dodává i související profesní vzdělávání. Na trhu kooperuje s firmami jako jsou Red Hat, Amazon (AWS), Microsoft (Azure), CloudBees, Elastic, Puppet, EnterpriseDB a DataStax.
ELOS Technologies
 

Již téměř s 20letou tradicí Vám společnost ICT Pro poskytuje kompletní služby v oblasti realizace firemního vzdělávání a profesních certifikací. Portfolio služeb se neustále vyvíjí, drží krok se současnými trendy vzdělávání a zahrnuje jak širokou škálu ICT kurzů a workshopů, včetně komplexní nabídky kurzů zaměřených na Linux, tak seminářů a školení měkkých dovedností (Soft skills). Zákaznickou péči ICT Pro podtrhuje dlouhodobá zkušenost v HR Outsourcingu, zaměřeném na IT profesionály a poskytování vysoce odborných konzultačních služeb.
ICT Pro s.r.o.
 

Jsme internetová televize SledovaniTV. Díky naší službě si můžete televizi pustit kdekoliv a kdykoliv. Je možné si pořady nahrávat nebo se na ně dívat zpětně, a to na SmartTV, webu, mobilním zařízení nebo set-top boxu.Jsme Ajťáci, kteří vyvíjí jak backend (Golang), tak frontend (Android, iOS, JavaScript, PHP). Sídlo máme v Brně.
sledovanitv.cz s.r.o.
 

Stříbrný partner

Sdružení CZ.NIC je správce národní domény .CZ. Jeho hlavní činností je správa a zabezpečení provozu registru domén .CZ. Velmi významná je také činnost sdružení v oblasti bezpečnosti, a to například díky projektu Turris nebo provozování Národního bezpečnostního týmu CSIRT.CZ. Vedle toho se sdružení věnuje také výzkumu a vývoji v oblasti Internetu a internetových technologií (Laboratoře CZ.NIC), internetové osvětě (multimediální projekty Jak na Internet nebo Nebojte se Internetu) či vzdělávání široké veřejnosti (Akademie CZ.NIC).
CZ.NIC
 

CESNET je sdružení vysokých škol a Akademie věd  České republiky, které provozuje a rozvíjí národní e-infrastrukturu pro vědu, výzkum a vzdělávání. Představuje transparentní prostředí pro přenos, ukládání a zpracování vědeckých dat pro subjekty zabývající se výzkumem a vývojem bez ohledu na to, v jakém odvětví je provádí. Mezi hlavní složky e-infrastruktury CESNET patří vysoce výkonná národní komunikační infrastruktura, národní gridová infrastruktura, datová úložiště a prostředí pro spolupráci distribuovaných týmů. Tyto hlavní části e-infrastruktury jsou doplněny o další nástroje a služby jako např. řízení přístupu ke zdrojům a nástroje pro zajištění bezpečné komunikace a ochranu dat. CESNET poskytuje vysoce kvalitní, flexibilní, bezpečné a spolehlivé komplexní ICT služby pro výzkumnou komunitu ČR. V mezinárodním kontextu je CESNET součástí panevropské páteřní sítě GÉANT a součástí panevropské gridové infrastruktury EGI.
CESNET, z. s. p. o
 

Sdružení vpsFree.cz vzniklo jako přímá reakce na nepružnost a přemrštěné ceny komerčních hostingů v ČR a ještě horší situaci v SR. Primárním cílem je provozovat virtuální servery, na které je možné se spolehnout jak výkonem, tak stabilitou. Prioritou je poskytnout členům prostředí pro stabilní a rychlý provoz internetových aplikaci, kvalitní zázemí těmto aplikacím a prostor pro experimentování, vzdělávání se a hraní si s open-source internetovými technologiemi.
vpsFree.cz o.s.
 

Bronzový partner

ZOOM navrhuje řešení, která pomáhají pokrýt veškeré potřeby nahrávání hovorů a zlepšují výsledky a celkovou kvalitu služeb kontaktních center a back office. ZOOM dělá vše pro to, aby řešení byla snadno ovladatelná, efektivní a jednoduše použitelná.ZOOM Quality Management Suite je ucelená sada nástrojů, která zvyšuje kvalitu a výkon kontaktních center při zachování potřebných procesních i právních náležitostí. Jednoduše a efektivně zlepšuje práci agentů, zjednodušuje hodnotící proces a dává nové možnosti vedení týmů. ZOOM International je soukromá společnost, založená v roce 1999. Naše řešení dodáváme prostřednictvím sítě certifikovaných partnerů vice než 1900 zákazníkům po celém světě, přičemž klademe důraz na nejvyšší standard dodávaných služeb. Našim partnerům zajišťujeme plnou obchodní, marketingovou a technickou podporou.
ZOOM International
 

ITjobs je brněnská personální agentura zaměřená na IT: Jsme tým zkušených IT recruiterů, dobře se orientujeme na lokálním trhu práce. Spolupracujeme s českými i mezinárodními firmami, start-upy i velkými společnostmi. Pomůžeme Vám s nalezením nové pozice nebo rozšířením pracovního týmu. Děláme nábor profesionálně, eticky a zároveň přátelsky. Jsme sehraný tým, kombinace recruitmentu a IT nás baví!
ITjobs
 

Hlavní pořadatel

OpenAlt je spolek jehož cílem je podporovat a propagovat open source v celé šíři jeho paradigmaticého pojetí (hardware, software, data, věda, vzdělávání, vládnutí, ..). Základem je pro nás organizace konference OpenAlt, která představuje otevřenost jako odpověď na technické a společenské výzvy.
OpenAlt
 

Spolupořadatel

Fakulta informačních technologií VUT v Brně poskytuje vzdělání a výzkum v oboru informačních technologií. Nabízí studium v tříletem bakalářském, v devíti různých navazujících dvouletých magisterský studijní programech a v doktorském studijním programu. Výzkum tvoří velmi významnou část aktivit FITu. Provádí ho akademičtí pracovníci, výzkumníci zaměstnaní fakultou, studenti v doktorském studijním programu a také studenti v posledním roce jejich magisterského studia.
FIT VUT Brno
 

SU FIT pořádá hudební festivaly, plesy, sportovní dny a pomáhá s reprezentací FIT VUT na kulturních a sportovních akcích. V rámci toho často hledáme mladé a nadějné talenty nejen z FITu.
SU FIT