Informace pro návštěvníky

Chystáme potřebnou techniku a instrukce pro dobrovolníky tak, abyste konferenci mohli sledovat i online. Odkazy na streamy se v programu objeví až těsně před začátkem konference. Po skončení konfererence bude stream dále dostupný a následně sestříhaný na jednotlivé přednášky.

Pokud budete konferenci sledovat z domova, registrace není nutná, ale i tak se registrovat můžete (viz výše).

Pokud jste si v programu vybrali nějaký workshop, kterého byste se rádi zúčastnili, přečtěte si pozorně jeho detail. Typicky budete s sebou pořebovat laptop, ale vedoucí workshopu tam pro vás mohl uvést i další požadavky, tipy nebo materiály, podle kterých je dobré se předem zařídit.

Trička a podobné drobné dárky se vždy snažíme zajistit hlavně pro přednášející a dobrovolníky, kteří nám během konference pomohou. Pokud máte o podobnou upomínku na konferenci zájem, zastavte se u nás na recepci, nebo se zeptejte na konferenčním Telegramu.

Pokud to vyjde, bude na místě drobné občerstvení i něco k pití, ale nedokážeme předem nic slíbit.

Co se týče oběda, můžete si něco přinést v krabičce, nebo v jakékoliv mapové aplikaci určitě najdete spoustu blízkých restaurací a rychlého občerstvení. Do naší mapy jsme přidaly pár tipů na něco v okolí. Možností je samozřejmě si i něco objednat: Foodora, Wolt, Rozvoz.net, rozvozbrno, Jíme Brno, Amici Pizza, a další.

Jednotlivé přednášky můžete po jejich začátku hodnotit přímo v programu. Stačí prokliknout na detail přednášky a následně klepněte vpravo na tlačítko s touto ikonou bublinek .

V případě jakýchkoliv problémů, které tu nenajdete popsané, nám prosím napište do konferenčního Telegramu nebo Matrixu.